קורס פיסול בזכוכית

איך יוצרים דמויות מעוצבות העשויות מזכוכית? כיצד מכינים כלים מרשימים מזכוכית מנופחת? האם ניתן ליצור תכשיטים נוצצים מזכוכית בעיצוב אישי? האם כל אחד יכול לעסוק בעיצוב וניפוח של זכוכית? האם פיסול בזכוכית יכול להיות עיסוק בייתי או שניתן לעסוק בו רק במסגרת סדנא מקצועית? התשובות לכלל השאלות הללו היא חד משמעית כן! עולם העיצוב והפיסול בזכוכית הינו תחום אומנות אשר לרובנו קצת פחות מוכר, שכן הוא דורש ציוד מעט מורכב כמו מבערים ותנורים, אך הוא ללא ספק מתאים לכל אחד ואחד אשר היצירה היא מנת חלקו. במסגרת העבודה בפיסול בזכוכית ניתן ליצור שלל אלמנטים כמו חיות מיניאטוריות, כלי זכוכית מרשימים, אלמנטים צבעוניים לדקורציה, מזוזות מעוצבות ועוד. הסטודיו לעיצוב בזכוכית של אמנית הזכוכית יעל ולך מציע לכם קורס מקיף בן 10 מפגשים מרתקים במסגרתו תכירו לעומק את עולם העיצוב בזכוכית, תלמדו אודות המכשור הנדרש ותפעולו, תכירו את סוגי הזכוכית הניתנים לחימום ועיצוב, תלמדו על דרכי העבודה והחדרת האויר אל תוך הזכוכית, תכירו את הדרכים לערבוב צבעי הזכוכית והדבקה של אלמנטים ועוד והכל באוירה נעימה ויצירתית תוך ליווי מלא של הצוות המקצועי.

10 מפגשים של חוויה יצירתית הקורס לעיצוב בזכוכית אינו דורש כל ידע מוקדם, הוא מתאים לכל מי שמעונין להכיר את התחום, להתנסות בו וליצור שלל יצירות מעניינות מזכוכית. בכל אחד מהמפגשים, לאחר קבלת ההסבר הנדרש, "נקפוץ למים העמוקים", כל אחד ממשתתפי הקורס ייגש לעמדת העבודה האישית שלו, יבחר אלמנט אותו ירצה להכין וליצור, יבחר צבעי זכוכית מתאימים ויחל במלאכת החימום, הניפוח והעיצוב. כל העת ילוו את משתתפי הקורס צוות המדריכים המקצועי אשר ישמח להדריך תוך כדי העבודה, לתת הערות והארות לשיפור הטכניקה ויסייע בתהליכי הכרת התחום. הקורס מתקיים בקבוצות קטנות של 4 עד 10 משתתפים כל שכל אחד ממשתתפי הקורס ירגיש כי הוא לא לבד וכי יד מקצועית מכוונת אותו.

להשקיע בעצמי ולפתח תחביב העבודה השוחקת, הטיפול בבית, חיי היום יום שלעיתים לא מאפשרים לנו להשקיע בעצמינו כמו שבאמת היינו רוצים, כל אלה ועוד מונעים מאיתנו, לא אחת, בהשקעה ובפיתוח העצמי המגיעים לכל אחת ואחד מאיתנו. פיתוח של תחביב, של עולם תוכן שחשוב ויקר לנו, כזה שמשמח את ליבנו ומאפשר לנו להביע עצמנו במלוא הדרנו, אלה דברים חשובים מאין כמותם, הם משפיעים השפעה ניכרת על מצב רוחנו ומצב נפשנו. עולם ניפוח הזכוכית ועיצובה הוא ללא ספק דוגמא נהדרת לאחת האפשרויות באמצעותן ניתן להגשים מטרות אלה, לפתח ולבטא את האני הפנימי, את מהוואי הנפש הנסתרים ולהביא לידי ביטוי את היצירתיות באופן שאינו מובא בחיי היום יום. הסטודיו לעיצוב בזכוכית של יעל ולך מזמין גם אותך להגשים את עצמך ולהנות מקורס נהדר ומרתק של עולם יצירתי עשיר ומהנה. לחצו למידע על קורס ניפוח זכוכית

אולי יעניין אותך