קורס פיסול זכוכית בירושלים

בואו ללמוד כיצד לנפח זכוכית וצרו בעצמכם מהמפגש הראשון

למי הקורס מתאים

 אם את/ה:
 • מתעניין בתחום הזכוכית ותמיד אהבת אותו

 • רוצה ללמוד תחביב חדש 

 • רוצה שהילד שלך ילמד תחום אומנות מיוחד 

הקורס הזה  בשבילך!

 • ממוקם בדרך חברון 12, ירושלים. ליד מתחם התחנה

 • קורסים בעלות מסובסדת  לילדים ולגיל הזהב

 • 8 מפגשים בכל קורס, בין שעה ורבע לשעתיים כל מפגש

 • קבוצות קטנות של עד 7 משתתפים

 • כל מפגש יוצרים יצירה אחת לפחות 

 • אין שום צורך בידע מוקדם 

 • יוצרים כבר מהרגע הראשון

 • ליווי אישי, כיפי ומקצועי

 • תלמידים בקורסים יכולים להגיע לשעות תרגול בחינם במקביל לקורס על בסיס מקום פנוי

 

עלויות:

קורס ילדים – 1,200 ש"ח

8 מפגשים, שעה ורבע כל מפגש 

קורס גיל הזהב – 1,600 ש"ח

8 מפגשים, שעה וחצי כל מפגש

קורס מבוגרים – 2,800 ש"ח

8 מפגשים, שעתיים כל מפגש 

8 מפגשי תרגול של שעה חינם על בסיס מקום פנוי

 

צרו איתנו קשר

קורס ניפוח זכוכית
החיבור ליצירה, פיתוח הצד האמנותי, הבעת הרגש דרך הידיים, כמה הם תורמים לאדם וכמה חשובים הם, הם מאפשרים להביע את רחשי הלב והמחשבות בצורה חיובית ומהנה כך שהגוף משתחרר והנפש נרגעת. אחת הדרכים האמנותיות והנעימות המאפשרות שחרור יצרים בצורה אבסולוטית היא טכניקות ניפוח הזכוכית השונות, באמצעות טכניקות אלה יוכל כל אחד ליצור, יש מאין, מוצרי זכוכית מרהיבים ביופיים, מגוונים בצבעייהם וייחודיים במראה. אם בעבר נחשב תחום ניפוח הזכוכית למורכב ושמור רק לאמנים מקצועיים, הרי שכיום כל אחד אשר מעוניין בגילוי של תחום יצירתי זה, מוזמן להצטרף לקורס ניפוח זכוכית אשר נחשב לשילוב המושלם בין הנאה מקסימלית, יצירתיות אמיתית ותחושת שחרור וביטוי עצמי. סטודיו לניפוח הזכוכית של אמנית הזכוכית יעל ולך, מזמין אתכם להצטרף לקורס מיוחד אשר אינו דורש כל ידע מקדים בתחום ומיועד לכל אחד אשר האמנות היא בנפשו, במסגרת הקורס שאורכו כ10 מפגשים בני שעתיים וחצי לערך כל אחד, תלמדו את רזי אומנות ניפוח הזכוכית החל משלב ההכרות עם המכשור והחומרים הנדרשים, דרך תפעולם המקצועי של המבהרים השונים ועד ליצירת התוצרים המרהיבים מזכוכית שנופחה ועוצבה במקצועיות והכל באוירה נעימה וכייפית במיוחד. 
קורס ניפוח זכוכית ייחודי בסטודיו של יעל ולך
הקורס לניפוח הזכוכית בסטדיו של יעל ולך יאפשר לכל אחד מהמשתתפים ללמוד לעומק, צעד אחר צעד, עד להגעה לרמת הכרות גבוה המאפשרת ליצור בצורה מושלמת תוצרי זכוכית מרהיבים וביניהם חיות מניטוריות מזכוכית, תכשיטי זכוכית מיוחדים, כלים צבעוניים או כל מוצר אחר שתבחרו ליצור מזכוכית, את כל שלבי העבודה עם הזכוכית לרבות עיצוב הזכוכית, שילובי צבעים, הכנת דגמים ועוד. הקורס מתבצע בקבוצות קטנות של 4 עד 10 משתתפים כך שכל אחד מהמשתתפים יקבל התייחסות אישית ופרטנית הכוללת הסבר מעמיק והדגמה של הפעולות הנדרשות, לאחר מכן יעבוד כל אחד מהמשתתפים בעמדת עבודה אישית ויתחיל במלאכת היצירה אשר תלווה כל העת על ידי צוות המדריכים שיכווינו, ידריכו ויסיעו לכל משתתף ליצור את המוצר המועדף עליו. יצירת תוצרי זכוכית המיוחדם תתבצע על ידי כל אד מהמשתתפים בעצמו כבר מהמפגש הראשוני לאחר קבלת הסבר קצר. 

קורס ניפוח זכוכית- לחוויה מרגשת ובלתי נשכחת
הקורס לניפוח זכוכית הוא חוויה מיוחדת ומרגשת, בעיקר אם בחרתם להגיע אליו בחברת אדם קרוב, בן משפחה, חבר או מכר אשר עימו תרצו לחוות את החוויה המהנה הזו. הקורס מתבצע בסטודיו האותנטי של יעל ולך אשר ממוקם בבית אות המוצר אשר צמוד למתחם התחנה הירושלמי ומעניק ליוצר אוירה מיוחדת של יצירה ואמנות עכשיות ומעניינת, נחשב לאחד המקומות הטובים ביותר ללמידת התחום והכרת עולם ניפוח הזכוכית. אתם מוזמנים להגיע, להתרשם וללמוד איתנו עולם שלם של יצירה מיוחדת בתחום הזכוכית שיאפשר לכם ליצור מוצרי זכוכית פרי דמיונכם האישי.