קורס פיוזינג זכוכית חמה

קורס פיוזינג זכוכית חמה

האם חלמתם אי פעם לעסוק בעבודה של פעם? עבודה שכוללת שילוב של מיומנויות כפיים, יצירתיות ומוטוריקה עדינה? חשבתם לעצמכם פעם, איזה מדהים היה לעצב חפצי נוי ודקורציה לבית במו ידיכם? החלום הוא לא רחוק מהגשמה! כן, כן! קראתם נכון. ישנו קורס מטורף שהוא קורס פיוזינג זכוכית חמה, המועבר על ידי אומנית ישראלית מרשימה ביותר והמובילה בתחומה. רוצים לקרוא עוד? תמשיכו איתנו.

מהו קורס פיוזינג זכוכית חמה?

כשאתם קוראים את המונח קורס פיוזינג בזכוכית חמה, יכול להיות שעולה לכם האסוציאציה לעבודת יצירה עם זכוכית. אולי בעצם זהו תהליך כימי כלשהו שיוצר את הזכוכית? בכל מקרה, אלו הן רק השערות לגבי מה יכול להיות הקורס הזה. נספר לכם פיוזינג זהו תהליך בו מחברים מספר חתיכות שונות של זכוכית, המזכירות מעט פסיפס, לחתיכה אחת אחידה. תהליך זה מתבצע תחת טמפרטורה גבוהה בתנור חימום. מדוע זה לא נעשה תחת טמפרטורה נמוכה יותר? התשובה היא כיוון שאם נחמם את הזכוכיות יחד הן רק יתרככו אך יהיה חסר השלב בו הן יתאגדו יחדיו לחתיכה אחת. כדי שהחיבור הזה יקרה, זה מצריך שימוש בטמפרטורה גבוהה מאוד. התהליך בו מחממים מספר זכוכיות יחד עד כדי התאגדות לחתיכה אחת, נקרא פיוזינג.

מה לומדים בקורס פיוזינג זכוכית חמה?

קורס פיוזינג זכוכית חמה, נערך בסטודיו של האומנית הישראלית, יעל ולך. בקורס זה תעבור על הטכניקות בהן משתמשים לצורך יצירת חפצים ודברים אחרים עם זכוכית. תלמדו כיצד להתיך זכוכית בשיטת פיוזינג וליצור מוצרים שונים כמו: צלחות, קערות, תמונות, תכשיטים ועוד פריטים מיוחדים וייחודיים לשיטת הפיוזינג. יתר על כן, תלמדו בקורס מהן סוגי הזכוכיות שמתאימות לפיוזינג או במילים אחרות, ניתנות להתכה, מהם ההבדלים בינם, אילו סוגים מתחברים יחדיו ואילו לא, מהו תהליך פיוזינג חלקי ומלא, כיצד ניתן לשלב אלמנטים נוספים בעת התהליך, שימוש בתבניות או יצירה חופשית, הכרת כל סוגי התבניות והכנת תבנית אישית מעוצבת. חשוב לציין שאת כל מהלך הקורס מעבירה האומנית, יעל ולך, והיא זו שמסבירה ומדגימה את כל הנלמד בקורס. כל היצירות שתיצרו במהלך הקורס, תוכלו לשמור לעצמכם כמזכרת מהקורס.

האם צריך ידע קודם בשביל לעבור קורס פיוזינג זכוכית חמה?

זוהי שאלה שנשאלת רבות טרם נרשמים לקורס. זוהי שאלה לגיטימית מאוד וחשוב לנו להפיג לכם את כל החששות ושתדעו את כל המידע אותו אתם צריכים לדעת טרם תתחילו את הקורס. קורס פיוזינג זכוכית חמה, יכול לעשות כל מי שיש לו ידע מקדים או קודם בחיתוך זכוכית. אם אין לכם רקע בתחום זה, אל דאגה. תוכלו להשלים את הידע שחסר לכם על ידי רישום לקורס מקדים, בעל שני שיעורים בלבד של חיתוך זכוכית. ידע זה הוא תנאי הכרחי להרשמה ותחילת קורס פיוזינג בזכוכית חמה.

אולי יעניין אותך