קורס עיצוב בזכוכית איזור ירושלים

אתם מרגישים תקועים במקום ומחפשים פעילות שתשבור לכם את השגרה? פעילות שתוציא אתכם מאזור הנוחות ותגרום לכם להתנסות במשהו שאף פעם לא התנסיתם בו? מעוניינים לשלב את הפעילות הזו בעת טיול או חופשה בירושלים? יש לנו עבורכם הצעה מדהימה שתוכל לעניין אתכם – קורס עיצוב בזכוכית איזור ירושלים. רוצים לקרוא עוד מידע אודות הקורס? תמשיכו לקרוא.

איפה כדאי לעבור קורס עיצוב בזכוכית איזור ירושלים?

אם יצא לכם לחוות ולהתנסות בעברכם בסדנת ניפוח זכוכית, ומצאתם את הפעילות מלהיבה והשתוקקתם לעשות עוד אך לא ידעתם היכן, הגעתם למקום הנכון. קורס עיצוב בזכוכית איזור ירושלים הוא מתרחש בסטודיו של האומנית המובילה בתחומה, יעל ולך, אשר מעבירה את הקורס בחדווה רבה, מעניקה יחס אישי וחם. את הקורס מעביר יעל ולך, לכל אורכו, תוך מתן יחס ומענה אישי לכל משתתף. זהו קורס מקיף המונה 10 מפגשים, במהלך הקורס תלמדו ותתנסו בטכניקה ייחודים ובסיסית ביותר הנדרשת לעבודה עם זכוכית חמה. הטכניקה משמשת לעיצוב של הזכוכית בזמן העבודה ויצירת מוצר מוגמר בתום הקורס. העובדה שהקורס מתקיים בירושלים, מאפשר לכם להנות בחלקו האחד של היום מקורס מעשיר ומרחיב אופקים כמו זה, ובחלקו השני של היום, להנות מעיר הבירה הקסומה של ישראל, ירושלים. נוסיף כי הקורס לא דור ידע מקדים ורקע קודם בתחום.

איך בנוי קורס עיצוב בזכוכית איזור ירושלים?

קורס עיצוב בזכוכית איזור ירושלים מעניק לכם את כל היכולות והמיומנויות הבסיסיות כדי שתוכלו לעבוד עם זכוכית ואף להפוך לנפחים בעצמכם! הקורס מועבר בקבוצות קטנות, דבר המאפשר עבודה פרטנית ומתן יחס אישי לכל משתתף. הקורס כולל את הדברים הבאים:

• קבוצה של עד כ – 6 משתתפים.

• 10 מפגשים, אורך כל מפגש הוא כ – 3 שעות.

• הסבר והדרכה של האומנית, יעל ולך.

• לימוד טכניקת ניפוח זכוכית.

• לימוד טכניקות שונות לעיצוב זכוכית.

• התנסות אישית בניפוח זכוכית.

• התנסות אישית בעיצוב זכוכית.

• הדרכת בטיחות טרם תחילת עבודה עם מבער, תנור חימום ועוד.

איך תדעו למה כדאי לכם לעבור קורס עיצוב בזכוכית איזור ירושלים?

‪ כמו כל דבר אשר אתם מעוניינים לעשות ורוצים לדעת האם זה שווה את המאמצים שלכם, כדאי שתעשו חיפוש אחר ביקורות. כדאי לשים לב שכשאתם מחפשים ביקורות ספציפיות, כדאי שיהיו מפורטות ככל האפשר, בין אם הן חיוביות ובין אם הן שליליות. כמו כן, רצוי לשים לב שהן מדברות על קורס עיצוב בזכוכית איזור ירושלים בדיוק כמו הקורס שאתם מתכננים לעבור. בעת חיפוש ביקורות, מומלץ לשים לב שמתייחסים לכמות המשתתפים, אורך הקורס, יחס של מי שמעביר את הקורס, האם הייתה הדרכה מעמיקה ומספקת בנושא והאם היה תרגול מעשי טוב. נוסף על כך, להתייחס לדירוג שניתן בעת כתיבת הביקורת. ‬

אולי יעניין אותך