קורס ניפוח זכוכית במרכז

תמיד חלמתם לנסות סגנון פיסול שונה, אך לא ידעתם מה? קורס ניפוח זכוכית במרכז מיועד בדיוק עבורכם! תוכלו להתנסות אצלנו בטכניקה ייחודית זו, בו בזמן להקנות לכם תחביב חדש אשר מלא בהשראה. ניפוח זכוכית זוהי טכניקה עתיקת יומין המשמשת לעיצוב הזכוכית תוך ניפוח באמצעות אויר לתוך זכוכית חמה. על ידי טכניקה זו ניתן לפסל פסלים קטנים כגדולים, לצבוע את הזכוכית ולתת לה נפח ועומק אחרים ממה שהייתה קיימת במקור.

האם יש שיעור פרטי של קורס ניפוח זכוכית במרכז? קורס ניפוח זכוכית במרכז מאפשר לכם להקנות ידע ומיומנויות רבות כדי להשתמש נכון בטכניקת ניפוח זכוכית. אם אתם מרגישים שאתם מעדיפים לקבל יחס פרטני ואישי ככל האפשר כדי להתמקצע בטכניקה באופן המיטבי ביותר, תשמחו לדעת כי אצלנו, בסטודיו של יעל ולך, תוכלו לקבל שיעורים פרטיים בניפוח זכוכית. במהלך שיעור פרטי תזכו לחוות את כלל התהליכים מתחילה באיסוף הזכוכית החמה והנוזלית ועד לסופו בתור יצירת האובייקט אותו תכננו מראש. לפני תחילת השיעור תוכלו לבחור איזו יצירה או כלי תרצו לעשות. כמו למשל, כוס, צלחת, קערה או אגרטל. במקביל לתהליך ניפוח הזכוכית תוכלו לבחור באילו צבעים תרצו להשתמש ובכך להעניק לכלי או לאובייקט שאתם יוצרים צבע ומשמעות.

מהו קורס ניפוח זכוכית במרכז למתחילים?

מטרתו של קורס ניפוח זכוכית במרכז למתחילים הוא להקנות ידע ולפתח מיומנויות עם טכניקות מיוחדות עבור ניפוח זכוכית הבסיסיות ביותר, המסורתיות. בסטודיו של יעל ולך מאמינים כי הדרך הטובה ביותר ללמוד היא תוך כדי התנסות. בקורס תלמדו כיצד לבצע מניפולציות שונות להצלחת יצירת האובייקט. הקורס מתאים עבור מתחילים ומתקדמים כאחד, אין צורך בידע קודם. את השיעורים ניתן לקיים ביחידים או בזוגות, משך הקורס הוא שישה מפגשים. במהלך השיעור תוכלו ליצור עד חמש יצירות שונות שתבחרו לעשות והתאמן בביצוען. תוך ביצוע האובייקטים תוכלו לבחור אילו צבעים תרצו לשלב תוך כדי היצירה. אם אינכם יודעים אם תרצו להירשם לקורס מלא מבלי לנסות קודם, תוכלו להגיע לשיעור פרטי לפני כן, במידה והתעניינתם ותבחרו להמשיך תוכלו להמשיך ישירות בקורס למתחילים.

מה זה קורס ניפוח זכוכית במרכז?

טכניקה עיצובית באמצעות ניפוח זכוכית, זוהי טכניקה עתיקת יומין שתפסה תאוצה בשנים האחרונות בקרב אנשים המחפשים לנסות תחביבים חדשים. מה שקורה בעצם בתהליך שמכניסים את הזכוכית לתנור בעל טמפרטורה גבוהה מאוד, אשר הופכת את הזכוכית למצב נוזלי, דבר המאפשר לעצב אותה מחדש לכל צורה וכלי שתבחרו. קורס ניפוח זכוכית במרכז בסטודיו מבית היוצרת, יעל ולך, תוכלו להתנסות בביצוע שלל יצירות וכלים. לדוגמה, יצירה ועיצוב של צלחות או ספלים, אגרטלים ואף תלמדו טכניקה ליצירת תכשיטים זעירים בזכוכית. בסטודיו ישנה גלריה המונה עשרות יצירות מדהימות ביופיין של האומנית, יעל ולך. בקורס ניפוח זכוכית תקבלו יחס אישי והדרכה אישית בהתנסות של טכניקות שונות ביצירת האובייקטים. תלמדו כיצד התהליך עובד ואיך ניגשים לפרויקט מסוג זה מתחילתו ועד סופו.

אולי יעניין אותך