סדנאות עבודה עם זכוכית

מכירים את הדוכנים הצבעוניים בנחלת בניימין בהם מוכרים פריטים מדהימים מזכוכית מעוצבת? תמיד חשקתם בלימודי תחום עיצובי מיוחד המשלב אומנות עם עבודת ידיים מעניינת? הסטודיו לעיצוב בזכוכית חמה של אמנית הזכוכית יעל ולך מזמין אתכם לסדנה מרתקת בת 3 שעות אשר במסגרתה תכירו את התחום, תלמדו כיצד לתפעל את המכשור הנדרש למלאכת העיצוב בזכוכית, תכירו את שלל החומרים הנדרשים, תכירו לעומק את הוראות הבטיחות הנדרשות לעבודה בתחום ולאחר מכן תקפצו למים ותתנסו בעבודה של ניפוח זכוכית. תבחרו לעצמכם אלמנט אותו תרצו להכין במסגרת הסדנה, תבחרו צבעים המתאימים בעינייכם, תחממו את הזכוכית עד לטמפרטורות הנדרשות, תחדירו אויר על ידי ניפוח ותעצבו את הזכוכית לאחר שנופחה. לאורך כל הסדנא ילוו אתכם צוות המדריכים המקצועיים אשר ידעו להכווין ולהדריך אתכם כך שתרגישו בטוחים ומרוכזים לעבודה נעימה ויסודית. הסדנא לניפוח זכוכית מתאימה לכל אחד ואחד, ללא כל תלות בניסיון או בהיכרות מוקדמת עם התחום וללא צורך בידע כלשהו בתחום האומנות. הסדנה מתקיימת במתכונת מצומצמת למדי, ומאפשרת עבודה לעד 20 משתתפים כך שכל אחד מהמשתתפים יוכל לקבל את מלוא תשומת הלב והיחס האישי, העבודה היא בעמדות עבודה אישיות ובסופה של הסדנא יקח כל משתתף את האלמנט שהכין למזכרת נהדרת מהסדנא.

יום של כיף חוויתי בסדנא לעיצוב זכוכית

הסדנא לעיצוב בזכוכית הינה חוויה בפני עצמה, אך אם תבחרו לעבור אותה בחברת אדם קרוב ואהוב- בן משפחה קרוב, חברה אהובה, שכנה יקרה או כל אדם אחר עימו תרצו לחלוק חוויה של פעם בחיים- תזכו ליום מיוחד מאוד בו תיצרו שילוב מיוחד של אמנות, יצירה וביטוי עצמי עם זמן איכות בלתי נשכח אותו. הסדנה לעיצוב בזכוכית מתאימה בהחלט גם כמתנה מיוחדת לאדם אותו תרצו לפנק ולרגש עם מתנה מיוחדת, מקורית, בלתי שגרתית, כזו שתאפשר לו להנות מחוויה בלתי נשכחת אך גם תשאיר לו מזכרת מאותו יום מרגש. הסטודיו לעיצוב בזכוכית של יעל ולך ממוקדם בבית אות המוצר אשר במתחם התחנה המיוחד של ירושלים, הוא מוקדם בעשרות סדנאות יוצרים, מסעדות ובתי קפה אשר יוצרים אווירה ייחודית של אומנות עם אויר וניחוח ירושלמי.

טעימה מעולם תוכן יצירתי וחדש אם חשקה נפשכם בשינוי, באיוורור מחיי היומ-יום השגרתיים, אם הינכם מעוניינים ביום של שבירת שגרה וחיבור לצד היצירתי שלך- הסדנה המיוחדת אצל הסטודיו לעיצוב בזכוכית של יעל ולך תעניק לכם חוויה אדירה של זמן כיף ונעים בו תלמדו, תיצרו ותחוו ותזכו להכיר תחום חדש שלא תשכחו. לאחר הסדנא, אם תחליטו שהתחום מעניין אתכם, ותרצו להעמיק בו, ללמוד עוד שיטות עבודה וסגנונות עיצוב, תוכלו להצטרף לקורס המקיף לניפוח זכוכית אשר כולל 10 מפגשים מרתקים בסופם תדעו כיצד יוצרים בזכוכית, מעצבים בצורה מרשימה ומכינים אלמנטים מרשימים. לחצו לפרטים על סדנאות ניפוח זכוכית

אולי יעניין אותך