סדנאות למשפחה

האם סדנאות מרגשות (לפחות, לטעם חלק מהמשתתפים) יכולות להתאים כמעין סדנאות למשפחה? זו שאלה מצוינת. זה מאוד תלוי, אם המשפחה מתרגשת ומעוניינת לחוות חווית הכרות עם עולם ניפוח הזכוכית, לקבל הדרכה וליווי צמוד ליצירת מוצר זכוכית כלשהו ואם כל המשתתפים הינם מעל גיל 8.

סדנאות למשפחה מטעם יעל ולך?

משפחות, הקשיבו היטב. אם יש לכן עניין בלשמוע על סדנאות למשפחה מטעם יעל ולך, אז כדאי שתדעו, כי יש אפשרות לחוות סדנה ייעודית, אשר יש שרואים בה כבעלת אופי רגוע ואישי שיכולה להתאים לעד 20 משתתפים, החל מגילאי 8. כך, שניתן להביא גם את המשפחה המורחבת, אלא אם כן המשפחה הגרעינית כבר מונה קרוב ל-20 אנשים. וזאת, כל עוד, המשתתף הצעיר ביותר המכוון להשתתף בסדנה, הינו בן מעל ל-8 שנים.

סדנאות למשפחה בלי ידע קודם בניפוח זכוכית?

יכול להיות, שאחד הדברים המיטיבים עם הסדנה הזאת, ומאפשר לה להיחשב כמקרה פרטי של סדנאות למשפחה, הוא עצם היכולת להגיע לסדנה בלי ניסיון קודם, אלא רק עם רצון להתנסות ואף להכיר את עולם ניפוח הזכוכית ופשוט להתנסות בכלים ובהתנסויות שונות אשר מוצעות במסגרת הסדנה. כמו לדוגמה, לחוות מה זה אומר לחמם זכוכית בידי מבערים מקצועיים, ולחוות מה זה אומר לעצב זכוכית שעבר הליך המסה ופשוט לצאת עם תוצר זכוכית שעוצב באופן אישי (תוך ליווי והסבר מצד יעל). כך, שגם מי שלא נגע קודם בעולם חימום וניפוח ועיצוב הזכוכית – יכול לצאת עם יצירה משלו. המשמעות היא, שכל חברי המשפחה יכולים לצאת עם יצירות ייחודיות משלהם וזה כשלעצמו יכול להיות מזכרת של ממש, אשר תייצג את החוויה הייעודית והייחודית.

סדנאות למשפחה בקרבת אנשים שאוהבים?

מעבר לכך, במסגרת סדנאות למשפחה אפשר לחוות פעילות ייעודית ואף מרגשת (תלוי איך חווים אותה), בקרבת אנשים שאוהבים ורוצים את קרבתם. לא רק שניתן לחוות משהו מיוחד, ניתן לעשות זאת בחברת אנשים שרוצים, ובכן, בחברתם. ולא רק זה, אלא לצאת עם מזכרות ייעודיות וייחודיות, שיכולות להזכיר את החוויה מדי פעם.

למעשה, סדנאות למשפחה שכאלה, יכולות להוות מתנה גם עבור אנשים אהובים בחיק משפחתנו, שפשוט בא לנו להזמין אותם כדי לאפשר להם לחוות חוויה כזאת, ועוד בחברתנו. במהלך הסדנה, תהיה אפשרות ללמוד על כלים אקטיביים במלאכת ניפוח הזכוכית. זאת, במהלך הליך יצירתי, חוויתי ומעשיר אשר יכול להוות פלטפורמה לביטוי יצירתי. האמנית, יעל ולך, תלווה את משתתפי הסדנה משלב הרעיון עד שלב קבלת התוצר הסופי.

להנות מהמקום בו הסטודיו נמצא

מעבר לכל זה, ובתוספת לחוויה הייחודית שניתן לחוות ולגלות בתוך הסטודיו של יעל – יש לציין, כי הסטודיו קיים בקרבת מתחם התחנה הירושלמי. כך, שמי שרוצה לתאם סיור מתאים עם הגופים המארגנים, או פשוט להנות מהנופים הקיימים – יכול בהחלט לעשות זאת, וזה יכול להשלים את הבילוי המשפחתי ולהוסיף רבדים של עושר חוויתי.

אולי יעניין אותך