סדנאות העשרה בירושלים

מחפשים להעשיר את הידע שלכם לתחומים שטרם עסקתם בהם? מעוניינים לפתח תחביב חדש ומעניין? הגעתם בדיוק למקום הנכון! הסטודיו לניפוח ועיצוב בזכוכית של אמנית הזכוכית יעל ולך מזמין אתכם לחוויה בלתי רגילה בתחום ניפוח ועיצוב הזכוכית במסגרת סדנא חד פעמית ליום מיוחד של כיף או לחילופין במסגרת קורס מעמיק יותר בן עשרה מפגשים מרתקים בהם תקבלו את כלל הידע והתרגול הנדרשים להכרת התחום וליצירת מוצרי זכוכית מרהיבים פרי יצירתכם. הסדנא ו/או הקורס לניפוח זכוכית בסטודיו של יעל ולך מתאימה לכל אחד ואחת, ללא תלות בגיל (החל מגיל 8) או במידת הכרות וניסיון, שכן במסגרת הסדנא והקורס תכירו את כלל הכלים, המכשירים והחומרים הנדרשים לעבודה עם זכוכית, תתנסו בתפעולם של המבערים, תקבלו הסבר מלא וליווי על טכניקות העבודה השונות, אפשרויות העיצוב ושילובי הצבעים, טכניקות הניפוח השונות ועוד.

סדנא מהנה לחוויה בלתי רגילה הסדנה לניפוח זכוכית היא חווית ייחודית אחרת מכל מה שאנו מכירים, היא מאפשרת לכל אחד להביא לידי ביטוי את היצירתיות שלו בהתנסות עם זכוכית, במסגרת הסדנא ייצור כל אחד מהמשתתפים תוצר זכוכית יש מאין לבחירתו מבין שלל האופציות האפשריות לרבות חיה מיניאטורית קטנה, כלי ייחודי, פמוטים מרהיבים, תכשיט מעוצב ועוד. לאורך כל הסדנא ילוו את המשתתפים מנחים מקצועיים אשר מתמחים בתחום וידעו להכווין ולהדריך את המשתתפים לבחור תוצר המתאים להם, לבחור את צבעי הזכוכית, לחמם את הזכוכית עד להגעתה לטמפרטורה הנכונה ולאחר מכן ניפוחה ועיצובה כך שבסופו של דבר יתקבל התוצר המבוקש. הסדנא נעשית בקבוצות קטנות ואינטימיות של עד כ-20 משתתפים כך שכל אחד מהמשתתפים יזכה ליחס אישי ונעים לאורך כל הסדנא ויוכל להרגיש בטוח לעשות שימוש במכשור הרב הנדרש לעיצוב בזכוכית לרבות המבערים וכלי הניפוח.

חוגגים יום כיף בסדנא לניפוח זכוכית נכון, חגיגה של אירוע כלשהו כמו יומולדת, יום נישואין, סיום תואר או כל אירוע אחר ניתן לחגוג במסעדה, הצגה או טיול, זה תמיד נחמד ומהנה, אך אם חיפשתם לחגוג יום של כיף לעצמכם או בחברת אדם קרוב ואהוב בצורה מיוחדת ובלתי שגרתית, כזו שתזכרו לאורך שנים רבות ותאפשר לכם שילוב של יצירה ואומנותיות עם קבלת תוצר מיוחד אותו אתם בחרתם ועיצבתם, סדנת ניפוח זכוכית זוהי בהחלט אפשרות לא רגילה שתהפוך את יום הכיף שלכם למיוחד ובלתי נשכח. הסדנה היא הזדמנות אדירה להכיר את התחום, לקבל הסברים על אופן העבודה וליצור מוצר מיוחד מזכוכית פרי דמיונכם והשראתכם. בסיום הסדנא יצא כל אחד מהמשתתפים עם מוצר זכוכית מיוחד שהוא עצמו הכין ויהיה עבורו מזכרת מעניינת מיום הכיף. הסטודיו של אמנית הזכוכית יעל ולך ממוקם בבית אות המוצר שבמתחם התחנה הירושלמי ומאפשר לכם לשלב ביום הכיף ביקור בשלל הגלריות והמסעדות השכנות להשלמת יום הכיף ויצירת חוויה אדירה.

אולי יעניין אותך