סדנאות בירושלים

אילו סדנאות בירושלים יכולות לערב ניפוח זכוכית ביצירה עצמאית? ניפוח חוויתי, ייחודי במינו, במסגרתו – המשתתפים יוצרים יצירות שהם יכולים לקחת איתם אחר כך, כמזכרת. סדנאות אלו, מתאימות לשלל מטרות: כמו מפגשים משפחתיים, דייטים מעניינים וקבוצות חברים וקולגות בוויב טוב.

מה יכול לקרות בסדנאות של יעל?

סדנאות בירושלים המערבות ניפוח זכוכית ביצירה עצמאית, יימשכו במשך 2-3 שעות ויכללו את עצם בחירת היצירות שכל משתתף רוצה להכין, לרבות הסברים, הדגמות והוראות בטיחות. בתוך כך, ניתן ליצור את מה שרוצים ליצור, ואף לקבל ליווי צמוד של המנחה, יעל וולך, עד השלמת היצירה. למעשה, ניתן ליצור שלל דברים מעניינים, כמו:

1. תכשיטים

2. צמחים

3. חיות מיניאטוריות

4. סוכריות

5. קקטוסים

6. פרחים

7. דברים עבור המשרד

8. כפיות דבש

9. סביבונים

10. דברים ספציפיים שרוצים לבקש מיעל במהלך הסדנה.

מה הסדנאות מאפשרות?

סדנאות בירושלים מן הסוג שיעל וולך מעבירה, מאפשרות לעד 20 אנשים לעבור את החוויה היצירתית בניפוח הזכוכית. באופן כללי, הסדנאות הללו מתאימות עבור אנשים, מגילאי 8 ומעלה. כאשר, אין צורך בידע קודם וגם אנשים בלי ידע קודם יכולים לצאת מסופקים ומרוצים מהיצירה שהם הביאו לעולם. את הסטודיו היצירה, ניתן למצוא בסמיכות למתחם התחנה בירושלים.

אגב, כבונוס, ניתן להרחיב את היום כיף ולחוות סיור בשם “ירושלים שלא הכרתם”. סיור, המערב הסבר והדרכה לגבי המבנה וההיסטוריה של המבנה. יש לדוגמה, חדר קרמיקה ארמנית בן 9 עשורים, על פי הנאמר באתר של יעל וולך. כמו גם, יש אפשרות להתבונן על האמנות אשר נעשית במתחם עצמו ולהיחשף לנופים של חומות העיר העתיקה. על מנת לתאם סיור שכזה ניתן ליצור קשר עם עמותת בית אות המוצר הירושלמי. כך שניתן להרחיב יום סדנאות בירושלים לכדי יום עם סיור וסדנאות.

מה ניתן לגלות בסדנאות של יעל?

בקיצור, מי שמעוניין בחוויה המונה 2-3 שעות של אומנות, ביטוי, יצירה ויש שיגידו גם כיף – ומעוניין לבלות את היום באיזשהי פעילות ייחודית ומעניינת, שיש בה אלמנט של יצירה אישית – יכול להתעניין באי אילו סדנאות בירושלים שמעבירה יעל וולך. סדנאות אלו, מועברות בסטודיו לניפוח זכוכית וניתן לגשת אליהן על מנת לחוות כמה שעות בעולם ניפוח הזכוכית. ובתוך כך, לגלות שיטויח לניפוח זכוכית, להפעיל מבערים לחימום זכוכית ולמטרת המסתה, לגלות טכניקות עבור עיצוב וניפוח זכוכית, שילובי צבעים ולגלות על אפשרויות עיצוב עבור זכוכית מומסת.

מה ניתן לצפות שיקרה במסגרת הסדנאות בירושלים?

סדנאות בירושלים עם יעל וולך, מתחילות בהסבר על המכשור הקיים, הדגמה של המלאכה עצמה, כמו גם ימשיכו עם עיצוב מוצרים, הדבקת אלמנטים וכמובן – יינתנו הנחיות בטיחות באשר לשימוש במכשור הקיים. כאשר המטרה היא לאפשר לכל אחד לצאת עם מוצר כפרי יצירתו.

אולי יעניין אותך