קורס ניפוח זכוכית

מכירים את זה שאתם מחפשים פעילות מהנה להעביר יום בכיף עם אדם קרוב ואהוב? מכירים את הסיטואציה בה אנו מחפשים מתנה מיוחדת, לא עוד כרטיס תשלום מתנה, כזו שתרגש, תרחיב אופקים ותעסיק בצורה מהנה את מקבל המתנה? מכירים את זה ששגרת היומ-יום לוחצת וסוגרת ויש לכם תחושה או צורך בפעילות אחרת, שוברת שגרה, רחוקה מהעיסוק הרגיל שלכם? ובכן הגעתם בהחלט למקום הנכון! הסטודיו לניפוח זכוכית של יעל ולך מציע לכם להצטרף לסדנה מיוחדת, כמוה לא תמצאו בשום מקום, אשר תאפשר לכם להכיר צד אחר, פחות חשוף, פחות מוכר, אשר כולל יצירה אומנותית מעניינת של ניפוח זכוכית דרך כל שלבי היצירה, החל משלב בחירת החומרים והצבעים,תרך תהליכי חימום הזכוכית ומלאכת הניפוח על שיטותיה הרבות ועד לשלב ההדבקה והעיצוב הנדרש בהתאם לאלמנט המבוצע. בסופה של הסדנא יצא כל משתתף עם תוצרים מרהיבים לבחירתו מבין מגוון האלמנטים האפשרי לרבות חיות מיניאטוריות קטנות, תכשיטים וסוכריות שונות, צמחים מסוגים שונים, סביבונים, כלי אוכל או כל רעיון אחר שאפשרי לבצע במהלך פרק הזמן המוקצב לסדנא. הסדנה לניפוח זכוכית של יעל ולך הינה סדנא בת 2-3 שעות במהלכה יבחר כל משתתף את היצירה אותה הוא רוצה ליצור, ינתנו הסברים מקיפים אודות שיטת העבודה, יתבצעו הדגמות רבות וינתנו הוראות בטיחות חיוניות. הסדנא כולה כוללת ליווי אישי של יעל וולך אשר תדריך, תכווין ותיעץ לאורך כל שלבי הפעילות עד לקבלת התוצר המוגמר.

יום של כיף בסדנא לניפוח זכוכית

הסדנה לניפוח זכוכית בסטודיו של יעל ולך מתאימה לעד 20 משתתפים בגילאים שונים (החל מגיל 8 ומעלה) והיא אינה מצריכה כל ידע מוקדם כך שהיא באמת מתאימה לכל אחד ואחת המעוניינים ליצור ולהפליג באומנות. הסטודיו בו מתבצעת הסדנה צמוד למתחם התחנה היפיפה בירושלים כך שתמיד ניתן לשלב לפני או אחרי הסדנה ארוחה טובה וטיול בעיר המציעה שלל מסלולי טיול בלתי נשכחים. ביצוע סדנא לניפוח זכוכית כיום כיף עם אדם קרוב ואהוב, בדייט לא רגיל, באירוע משפחתי חשוב לציון או מכל סיבה אחרת לחגיגה, הוא דרך ייחודית ולא שגרתית לחגוג ולבלות יום של חוויה איכותית אותה לא תשכחו לזמן רב, בשילוב עם ביקור באחד המקומות היפים של ירושלים יהפוך היום ליוצא מגדר הרגיל.

כל אחד יכול- ניפוח זכוכית חוויה בלתי נשכחת

אז נכון, תמיד כיף לשבת במסעדה או לחגוג במסיבה, תמיד נחמד לקבל עוד חולצה או ספר ואפילו כיף לקבל ברכה או כרטיס מתנה ממשהו קרוב שמאחל מזל טוב או אומר תודה. אך לפעמים, כאשר מדובר באנשים שאנחנו באמת אוהבים, אלה שבאמת באמת חשוב לנו להראות שחשבנו עליהם, יצאנו מגדרנו כדי לשמח אותם והשקענו בדבר מאמץ מחשבתי, כספי ופיזי- סדנה לניפוח זכוכית שתשלב פעילות לא רגילה עם תוצר מהמם שהוא עצמו הכין- היא מתנה עליה אף אחד לא יפסח.

אולי יעניין אותך