קורס ניפוח זכוכית בירושלים

החיבור לאמנות הוא אחת המתנות האדירות שכל אדם רוצה לקבל, באמצעות האמנות יכול כל אחד לפרוק את אשר על ליבו, להעביר בצורה נעימה את מחשבתיות, תפילותיו ורעיונותיו ואף להשפיע על מחשבותיהם של אחרים. האמנות דרכים וסגנונות רבים לה, ואחת הסגנונות ושיטות הייחודיות היא שיטת היצירה על ידי ניפוח של זכוכית, מדובר בשיטת עבודה מיוחדת ומרתקת, אשר מאפשרת ליוצר להכין שלל תוצרים מרגשים ומרהיבים ביופיים לרבות קישוטים צבעוניים, ויטראז’ים מרהיבים, תכשיטים שונים, כלים שימושיים ועוד. כיום ישנן מגוון גדול של טכניקות חדישות לעיצוב בזכוכית, באמצעותם ניתן לייצור שלל סוגי עיצובים מרהיבים ביופיים, את הטכניקות כאמור ניתן ללמוד בצורה מקצועית ומקיפה בסטודיו לניפוח זכוכית בירושלים- הסטודיו של יעל וולך. במסגרת הקורס לניפוח זכוכית של יעל וולך תלמדו לבחור את סוג הזכוכית המתאימה ביותר, לחמם אותה בצורה מקצועית, לנפח בהתאם לצורך ולתוצר המבוקש, להתאים צבעים, ליצור שילובים ולקבל תוצרים ייחודיים פרי יצירתכם.

מה לומדים בקורס לניפוח זכוכית?

במסגרת הקורס לעיצוב אלמנטים בזכוכית יזכו התלמידים לכלל הכלים והידע המעשי הנדרשים לעיצוב בזכוכיות, על כל שיטות העיצוב והניפוח השונות הקיימות כיום. במהלך הלימודים בקורס יועברו תכנים שונים מתחום האומנות בזכוכית, חימום הזכוכית, טכנולוגית הנשיפה וכן יצרו התלמידים שלל אלמנטים מרהיבים לרבות אגרטלים, פמוטים, יודאיקה תכשיטים ועוד. כמו כן במהלך הקורס יילמדו בצורה עיונית נרחבת ומעשית של התאוריות והגישות להכנת תוצרי זכוכית בלתי רגילים.

למי מתאים קורס ניפוח זכוכית?

קורס הניפוח בזכוכית מתאים לכל אחד המתעניין בתחום ואוהב להרחיב את אפיקיו לתחומי עיסוק אומנותי נוסף. הקורס מקנה את הבסיס לניפוח זכוכית ואינו מצריך שום ידע מקדים בתחום כך שלמעשה הוא מתאים לכל אחד ואחת המעוניינים ליצור, להרגיש את החומר. אז אם חשקה נפשך בקורס ייחודי ומעניין עם אווירה כייפית ומקצועית בוא ניתן להתחיל ליצור כבר מהמפגש הראשון והכל תוך ליווי צמוד ואישי עם אויר ביתית ורגועה הכוללת מספר מצומצם של משתתפים- הגעת למקום הנכון. הסטודיו לניפוח בזכוכית של יעל ולך הוא המקום המושלם בו תלמדו, תייצרו ותחוו את הרגעים הטובים והיפים שבאומנות.

הסטודיו לניפוח זכוכית של יעל וולך

הסטודיו של יעל וולך בירושלים ממקום בבית אות המוצר, אשר הינו מבנה עתיק ויפיפה, אשר כולל גלריה ייחודית סדנאות אומנות בירושלים, אמני קראפט ממגוון גדול של סוגים ועוד, ומעניק חווית לימוד חד פעמית אשר נפרשת על פני מספר מפגשים מרתקים בסופם תוכלו ליצור ולהכין אלמנטים פרי דמיונכם וללמוד את רזי הטכניקה המרגשת שביצירה בזכוכית. הקורס כאמור מתאים לכל אחד ודורש רק דבר אחד- יצירתיות ואהבה ליצירה. בואו ללמוד מאמנית בעלת ניסיון והכרות רבה עם התחום אשר תציג בפניכם את שלל השיטות והדרכים ליצירה מושלמת ותוצרים מיוחדים.

אולי יעניין אותך