סדנת ניפוח זכוכית לנשים

תמיד חלמתן להבין איך אפשר לייצר בכוחות עצמכן חפצי נוי וכלים מיוחדים לשימוש בסיסי, וכל זה במקום שהוא מונה רק נשים? אם התשובה היא כן, בואו תכירו את סדנת ניפוח זכוכית לנשים. אנחנו מזמינים אתכן ללמוד על שיטת ניפוח הזכוכית, ליצור בעצמכן כלים, בתי מזוזות, תכשיטים בעיצוב מעשה ידיכן וכל מה שיעלה על רוחכן. בסדנה נלמד איך אפשר ליצור מפלטת זכוכית שטוחה עלים ותכשיטים, איך אפשר לעצב ולהוסיף צבעים לבחירתכן ועוד. נשמע מעניין? תמשיכו לקרוא איתנו.

מהן הטכניקות בסדנת ניפוח זכוכית לנשים?

במהלך סדנת ניפוח זכוכית לנשים בסטודיו של יעל ולך, תלמדו שתי טכניקות לעיצוב ועבודה עם זכוכית. הראשונה, עבודה עם כבשן, שבתוכו יש כלי כיבול קרמי. כלי זה מיועד לעמוד בחום גבוה מאוד ולתוכו מכניסים את הזכוכית. כשהזכוכית נמסה אוספים אותה על קצה הצינור ודרכו נושפים לתוכה ובכך מנפחים אותה. בזמן ההוצאה והניפוח ניתן לצבוע את הזכוכית באופן של טבילה או ציפוי מבחוץ. השנייה, שימוש במבערי ניפוח זכוכית. בטכניקה זו תהליך החימום של הזכוכית נעשה על ידי שימוש במבער. את צינורות הזכוכית אוחזים ביד בעת שהקצה שלהם מוכנס לתוך להבת המבער. הקצה של הזכוכית מתחמם והופך נוזלי. כשהזכוכית הופכת נוזלית, בעצם בזמן זה אפשר להתחיל לצבוע ולעצב אותה כרצוננו. טכניקה זו מתאימה לכלים בעלי משקל קטן אשר לא דורשים עבודה בחום גבוה במיוחד.

מה עוד צריך לדעת לגבי סדנת ניפוח זכוכית לנשים?

בסטודיו של יעל ולך, ישנה סדנת ניפוח זכוכית לנשים אשר מטרתה להעצים את הכוח הנשי בשילוב עם עבודה עם טכניקות ייחודיות לזכוכית, המביאה לביטוי האני הפנימי שלכן ויצירת יצירות אישיות של המשתתפות. הסדנה מתאימה לנשים בלבד, מטרתנו היא ליצור מסגרת וקבוצה בה תרגישו עוצמתיות ונינוחות לעבוד ולהתפתח. לצורך השתתפות בסדנה, אין צורך בידע קודם כלל. בסדנה תלמדו ותצברו את הידע הנחוץ לכם, תיצרו בכוחות עצמכן ותבטאו את היצירתיות שלכן. לצורך הצלחה בסדנה, עליכן להצטייד במוטיבציה גבוהה, לחקור ולרצות לדעת כיצד הדברים עובדים ולהיות מוכנות להתנסות בדברים שאתן כנראה לא עושות ביום יום.

איך הולכת סדנת ניפוח זכוכית לנשים?

כפי שציינו קודם לכן, סדנת ניפוח זכוכית לנשים מיועדת אך ורק לנשים. הסדנה מורכבת ממספר מפגשים, אשר כל מפגש הוא אורך כשעתיים בממוצע. במהלך המפגשים, אתן תבחרו את היצירות אותן תרצו להכין באותו המפגש, תתכננו את אופן הפעולה ותצאו לדרך תוך ליווי של המנחה, יעל ולך. בתחילת כל מפגש ולפני כל תחילת עבודה, תעברו הסבר כולל ומקיף, הדגמה לכל כלי אותו תרצו ליצור. נוסף לכך, תעברו הדרכת בטיחות לצורך שמירה על בריאותכן וביטחונכן. הרי כשמדברים על יצירת כלים, האסוציאציה הראשונה שעולה לראש היא כוס וצלחת. אז מה נוכל ליצור במהלך השיעור? פסלונים של חיות קטנות, תכשיטים שונים לטעמכן, צמחים, פרחים וקקטוסים למיניהם, כלי מטבח, כלי נוי, דברים למשרד ועוד. אהבתן? הסתקרנתן? תרצו לנסות? למען קבלת מידע ופרטים נוספים, ייעוץ והרשמה, תוכלו לפנות לסטודיו של יעל ולך. לפרטים נוספים לחצו כאן – סדנאות ניפוח זכוכית

אולי יעניין אותך