סדנת ניפוח זכוכית זוגית

לקריאת המאמר:

מחפשים פעילות זוגית אשר תרענן את שגרת היומיום, תיצור לכם חוויה משותפת שאינה קשורה לבית, לניקיונות ולילדים, משהו שהוא רק שלכם, שישלב את הזמן הזוגי שלכם עם יצירה אומנותית, יצרית ומהנה אשר תוצריה מרשימים וישמחו לתפוס את מקומם על המדף בבית שלכם- סדנת ניפוח זכוכית זוגית היא ללא ספק אופציה מקורית, אחרת, מיוחדת ומהנה אשר תעניק לכם מספר שעות של ניתוק והתכנסות כל כולם בעצמכם, בביטוי העצמי שלכם ושל בן/בת הזוג שלכם. הסטודיו לניפוח זכוכית של אמנית הזכוכית יעל ולך בבית אות המוצר שבירושלים, מציע לכם להצטרף לסדנה חד פעמית בה תלמדו ותכירו תחום אומנותי חדש, קצת פחות מוכר ושכיח, שכן הוא דורש עבודה עם מכשור שאינו מצוי בבתים רבים כמו למשל מבערים עוצמתיים אשר מסוגלים להביא זכוכית לטמפרטורות גבוהות ביותר. במסגרת הסדנה תקבלו הסבר מקיף אודות שיטת העבודה בניפוח זכוכית, אופן הפעלת המבערים השונים, תהליך חימום הזכוכית והחדרת האויר. כמו כן תקבלו הסברים אודות האפשרויות לשילובי צבעים, שילוב אלמנטים, הדבקה ועוד. לאחר תהליך ההסברים והוראות הבטיחות תתחילו בהתנסות אישית שתלווה על ידי צוות המדריכים כך שבסוף הסדנה תצאו, כל אחד מכם עם תוצר פרי יצירתו ודמיונו.

סדנת ניפוח זכוכית- חוויה בלתי נשכחת

הסדנה לניפוח ועיצוב בזכוכית בסטודיו לניפוח זכוכית של יעל ולך היא חוויה בלתי רגילה, אם תבחרו לעבור אותה בחברת בן/ בת זוגכם או לחילופין בחברת חבר או חברה קרובים, החוויה רק תלך ותתעצם כך שתרגישו שחלקתם יחד פעילות וחוויה שהיא רק שלכם, רק עבורכם ועבור הזמן הפרטי שלכם, יהיה לכם את החוויה שהיא רק של שניכם.

אם תבחרו להעמיק בתחום, תרצו ללמוד לעשות ולהכין אלמנטים מורכבים ומסובכים אף יותר, תוכלו כמובן להצטרף לקורס המורחב אשר כולל 10 מפגשים בו תלמדו להכין שלל אלמנטים ייחודיים מזכוכית ואף ליצור אלמנטים אישיים לבד בבית. הקורס ניפוח זכוכית המורחב מתאים לכל אחד אשר מתעניין בתחום ומעוניין להעמיק בו.

מזכרת מיוחדת מיום מרגש

במסגרת הסדנה לניפוח זכוכית ייתנסה כל אחד מכם בהכנה של אלמנט זכוכית משלו, אותו כמובן יוכל לקחת איתו למזכרת. את האלמנטים יבחר כל משתתף מבין המגוון האפשרי בטווח הזמן לרבות חיה מניאטורית, כלי ייחודי, אלמנט צבעוני ליופי, פמוטים או קערות ועוד. כל תהליך העבודה יתבצע בהדרכת אמנית הזכוכית יעל ולך והצוות אשר יכווינו, ידריכו וילוו כל אחד ואחת ממשתתפי הסדנה על מנת שירגיש בטוח ויציב ליצור ולעבוד עם המכשור והחומרים הנדרשים. הסדנה מתאימה לכל אחד ואחת מגיל 8 והילך, אין צורך בניסיון כלשהו או בהכרות עם עולם ניפוח הזכוכית או תחום האומנות בכללותו, כל הדרוש לכם על מנת ליצור הוא להגיע לסדנה, להקשיב להסבר הקצר וקפוץ למים היצירתיים.

אולי יעניין אותך