סדנת אומנות בירושלים

מי מאיתנו לא מכיר את ההרגשה הכה מוכרת של השגרה המונוטנית, את הרצון העז בגיוון ובשינוי, את הצורך שהנכסת עניין וריגוש לחיים, ואיזה שינוי טוב יותר מאשר להכניס תחביב חדש לחיינו, כזה שיאפשר לביטוי העצמי לפרוץ וליצירתיות לבוא לידי ביטוי. אז איזה תחום עוד לא ניסית? איזה אומנות תרגש אותך באמת ותגרום לך להרגיש, ליצור, לעבוד עם היידים, ללמוד עולם תוכן חדש ומקורי? הסטודיו לעיצוב בזכוכית של האמנית יעל ולך מזמינה אתכם לסדנה חד פעמית בת שעתיים וחצי בה תכירו את עולם עיצוב הזכוכית, תקבלו הסבר מעמיק על הטכניקות השונות והדרכים ליצירה, תתנסו בשימוש במכשור המתקדם ואף תצאו עם אלמנט זכוכית פרי יצירתכם ודימיונכם.

הסדנה לניפוח זכוכית בסטודיו של יעל ולך יכולה בהחלט להתאים כמתנה נפלאה לכל אירוע, היא מושלמת לבילוי של יום כיף בחברת אדם קרוב ואהוב או לכל הזדמנות אחרת בה תרצו לחגוג את היצירתיות החבויה בכם. במסגרת הסדנא תקבלו הסבר מקיף על שיטת העבודה הנדרשת ליצירה בזכוכית, וישירות לאחר מכן תקפצו למים ותתחילו ליצור בעצמכם. הסדנה לעיצוב בזכוכית הינה אחת הסדנאות החוויתיות והמהנות ביותר, היא אחרת מכל מה שהכרתם, היא לא עוד יום של כיף בצורתו הרגילה, היא מסע וגילוי של עולם ומלואו ואם תבחרו לעבור אותה בחברת אדם קרוב ואהוב, רק תעצימו ותגדילו את החוויה והריגוש.

יום של כיף בירושלים

הסדנה לעיצוב בזכוכית של יעל ולך מתקיימת בבית אות המוצר אשר ממוקם בסמוך למתחם התחנה המיוחד של ירושלים. האיזור כולו מלא בבתי יצירה של אמנים מסוגים שונים, חנויות אומנותיות רבות, מסעדות שף מיוחדת ועוד. שילוב של סדנת ניפוח זכוכית ביום הכיף הירושלמי שלכם, יהפוך אותו למיוחד ובלתי שגרתי. הסדנה לניפוח זכוכית הינה סדנה בת 2.5 שעות מיוחדות, היא מתאימה לכל אחד ואחת אשר היצירה היא בנפשם ואינה דורשת כל ניסיון או הכרות מקדימה עם התחום. לאחר הסדנה, במידה ותאהבו ותתחברו לתחום, תוכלו להצטרף לקורס המלא לניפוח זכוכית אשר אורכו הוא 10 מפגשים ובו תוכלו ללמוד לעומק את התחום וליצור אלמנטים מורכבים הכוללים שילובי צבעים וסגנונות ייחודיים.

מזכרת שתמיד תישאר איתכם

במסגרת הסדנה, לאחר ההסברים והוראות הבטיחות, יגש כל אחד מהמשתתפים לעמדת העבודה, יבעיר את המבער שלו ויצור אלמנט ייחודי פרי יצירתו ודימיונו, את האלמט יוכל הוא לקבל כמזכרת כמובן. לאורך כל התליך העבודה ילוו את המשתתפים מנחי הסדנה, יתנו דגשים, יסיעו בתפעול המכשור, יתנו עצות לעיצוב ועוד. אם חיפשת סדנת אומנות מיוחדת ומרגשת בירושלים- סדנה לניפוח זכוכית היא הדרך הטובה והנעימה ביותר להעביר יום כיף חוויתי ולא שגרתי אשר ללא ספק לא תשכחו לעולם, בעיקר אם תבחרו לעבור אותו בחברת אדם יקר וקרוב אליכם.

אולי יעניין אותך