סדנא לעיצוב תכשיטים מזכוכית

מתי בפעם האחרונה יצא לכם ליצור משהו במו ידיכם? האם תהיתם אם תוכלו ליצור את התכשיטים אותם אתם רוצים? ישנו סטודיו של אומנית ישראלית אשר מעבירה סדנא במיוחד עבור כל מי שחושק ליצור במו ידיו את התכשיטים שלו ולהתענג על תחושת ההצלחה ופיתוח היצירתיות. רוצים לשמוע עוד על סדנא לעיצוב תכשיטים מזכוכית? תמשיכו לקרוא.

למה כדאי ללכת לסדנא לעיצוב תכשיטים מזכוכית?

אם אי פעם יצא לכם לחפש תכשיט מסוים ולא יכולתם למצוא אותו? ודאי אמרתם לעצמכם בלב, הלוואי היה ביכולתי ליצור את מה שאני רוצה. ובכן, החלום הזה הוא לא מופרך. באמצעות סדנא לעיצוב תכשיטים מזכוכית, תוכלו לרכוש את המיומנויות הנדרשות כדי לעצב את התכשיטים שהייתם רוצים ליצור. הסדנא מתבצעת על ידי האומנית יעל ולך, אשר מלווה אתכם לאורך כל הסדנא. הסדנא מתאימה עד ל – 20 משתתפים, עם הגבלת גיל מעל גיל 8 שנים. במהלך הסדנא האומנית, יעל ולך, תוכל לעזור לכם לממש את הרצונות שלכם ולעזור לכם ליצור אותם באופן פרקטי והטוב ביותר.

מה אפשר ללמוד בסדנא לעיצוב תכשיטים מזכוכית?

סדנא לעיצוב תכשיטים מזכוכית מעניקה לכם כלים ליצור את מה הדמיון שלכם רוצה לעשות. במהלך הסדנא תלמדו את הדברים הבאים:

• שזירת חרוזים ופנינים בצורה מקצועית, שזירות בצורות קלאסית ומורכבות. תלמדו טכניקות של אריגה והשחלה נכונה של חרוזים ופנינים, כשהדגש המרכזי הוא על פיתוח טכניקות לגימור מקצועי ככל הניתן.

• תתנסו באמייל קר. זהו חומר שקל מאוד להתעסק איתו ואינו מצריך רקע קודם בצורפות. החומר מאפשר יצירה קלה ופשוטה של תכשיטים בשילוב של צבע וחומרים נוספים.

• אמייל חם, היא אחת האפשרויות המלהיבות והיפות ביותר שיש אשר מאפשרת הוספת צבע למתכות שונות. באמצעות אמייל חם אפשר ליצור תמונה, ציור, ברק ועוד עניין לתכשיטים שתבחרו ליצור. חומר האמייל הוא בעצם שכבת זכוכית דקה שנדרש עבורו תנור בטמפרטורה גבוהה מאוד.

מה עושים בסדנא לעיצוב תכשיטים מזכוכית?

יעל ולך, היא אומנית מוכשרת אשר מעבירה סדנא לעיצוב תכשיטים מזכוכית. בסדנא הזו תיצרו במו ידיכם את התכשיטים עליהם תמיד חלמתם. בסדנא האומנית, תלווה אתכם לכל אורכה, מהסבר על טכניקות שתלמדו היום בסדנא, דרך תדריך בטיחות וכלה בהתנסות אישית ומתן הסבר וגדשים אישיים לשיפור הטכניקה. בסדנא לעיצוב תכשיטים, תלמדו איך להשתמש בחומרי הזכוכית השונים, כיצד תוכלו לעבוד איתם נכון כדי לא להיפגע. תלמדו שיטות עיצוב שונות, טכניקות שזירה. בסוף כל אלו, תוכלו ליצור את התכשיטים המיוחלים, ואפילו לקחת אותם לביתכם כמזכרת לסדנא מדהימה וחווייתית.

מה מהלכה של סדנא לעיצוב תכשיטים מזכוכית?

סדנא לעיצוב תכשיטים מזכוכית, בדרך כלל מתנהלת בסטודיו של האומנית. כל משתתף מקבל ציוד שהוכן מראש לצורך יצירת התכשיטים. ישנו הסבר קצר מאת האומנית בו היא מעבירה מידע לגבי טכניקת הפעולה שבה תשתמשו. ההסבר כולל הדגמה. בסופו תתחילו לעבוד והאומנית תעבור בין כל אחד ואחת מכם לשם מתן תיקונים ועצות לשיפור.

אולי יעניין אותך