סדנאות עיצוב בזכוכית במרכז

סדנאות עיצוב בזכוכית במרכז

קרה לכם אי פעם במהלך חייכם שכל כך התלהבתם מעשיית דבר מסוים, וכשסיפרתם על כך למישהו אחר הוא ישר אמר לכם שאתם לא תצליחו בו? ובכן, ישנו פתגם שאומר “כשהם אומרים לך שאתה לא יכול, הם מראים לך את הגבולות שלהם, לא שלך”. לפי המשפט הנ”ל, אין דבר העומד בפני הרצון. כך גם פיתוח של תחביב חדש. רישום לסדנאות עיצוב בזכוכית במרכז, הוא תחביב נפלא שיפתח אתכם מכל הבחינות. רוצים לשמוע עוד? תמשיכו לקרוא.

למה כדאי לעבור סדנאות עיצוב בזכוכית במרכז?

מתי לאחרונה יצא לכם להתעמק בפעילות כלשהי עד כדי כך שלא יכולתם להתנתק מלעשות אותה? אם היצירתיות היא תכונה שבוערת בכם או אולי הייתם רוצים לפתח אותה יותר, עבודה עם זכוכית בהחלט יכולה לעזור לכם בכך. ננצל את הבמה ונאמר שעבודה עם זכוכית יכולה למכר ולסחוף אתכם לעבר מקומות חדשים ומופלאים לעבר גילוי האני הפנימי שלכם. סדנאות עיצוב בזכוכית במרכז מומלצות מאוד אם אתם מחפשים פינוק אישי לעצמכם. אך לא רק, הוא מתאים גם ליום כיף, או בתור מתנה לחבר או בן / בת זוג. עיצוב בזכוכית היא לא פעולה שעושים אותה בשגרה. לאור כך, שווה מאוד להתנסות בה, הן כדי ללמוד משהו חדש והן כדי להתחבר ליכולות שלכם ולחזק את התכונות החזקות והחלשות שלכם כאחד.

מה עושים בסדנאות עיצוב בזכוכית במרכז?

סדנאות עיצוב בזכוכית במרכז, המועברות על ידי האומנית, יעל ולך, הן סדנאות מרתקות ומלהיבות מאוד. את הסדנאות מעבירה האומנית בעצמה, תוך ליווי צמוד של הקבוצה או באופן פרטני לפי הצורך. במהלך הסדנא תיצרו את הדברים הבאים:

• כלים – צלחות, קערות, מאפרות, כוסות ועוד.

• בתי מזוזה לביתכם.

• תכשיטים שונים שתוכלו לעצב כאוות נפשכם.

• פסלונים.

• חפצי נוי ומסגרות לתמונות.

במהלך הסדנא תעברו הדרכה והסבר מאת יעל ולך, ותתנסו במו ידיכם ביצירת דברים שונים. זוהי חוויה ייחודית ומגבשת, מעצימה ומרחיבת אופקים. כמו כן, בסדנא תתנסו בשיטות שונות של עבודה עם זכוכית, כמו: פיוזינג, ניפוח זכוכית ועוד.

למי כדאי לעבור סדנאות עיצוב בזכוכית במרכז?

סדנאות עיצוב בזכוכית במרכז תאימות לכל מי שרוצה בכך. בין אם מדובר ביום כיף עבור קבוצת חברים מגובשת, ערב בנות, יום כיף למשפחה או בילוי שלכם עם עצמכם. הסדנאות מתאימות לכל מי שמלאו לו 8 שנים. הסדנא מפתחת יכולות אישיות רבות, למשל: יצירתיות, ביטוי עצמי, ביטחון עצמי, התמקדות בתכונות החיוביות, קבלה עצמית ועוד. זוהי פעילות לא שגרתית, מלהיבה שנותנת הרבה לגוף ובעיקר לנפש. ניתן גם להעניק את הסדנא בתור מתנה למישהו אהוב שחשוב לכם שישים דגש על עצמו. יתרה מזאת, זוהי פעילות שמומלצת בחום עבור זוגות, כיוון שהיא עובדת על התקשורת האישית והבין אישית של בני זוג ומגבשת מאוד.

אולי יעניין אותך