סדנאות לצוותי עובדים

סדנאות לצוותי עובדים יכולות להיות חווייתיות, אמוציונליות ואפילו לאפשר לכל עובד לצאת עם מזכרת, שיצר במו ידיו. החוויה יכולה להיות ייחודית לצוות העובדים, ולהוות חוויה משותפת ואוהבת ביניהם. וכן, סדנאות לצוותי עובדים בהחלט יכולות להיות סדנאות בהן לומדים כיצד לעבד זכוכיות, וליצור כך משהו חדש בעולם.

מה סדנאות לצוותי עובדים יכולות להיות?

סדנאות לצוותי עובדים אשר מערבות מלאכת זכוכית, תחת הנחייתה של יעל ולך, יהיו נא באורך של שעתיים עד שלוש, כאשר ניתן להוסיף להן סיור באזור בו הסטודיו נמצא. נפרט עוד על כך בהמשך. במהלך הסדנה, כל עובד יוכל לבחור מה הוא ורצה ליצור. לקבל הסבר לגבי המלאכה, הדגמה והנחיות בטיחות. העובדים יזכו ליצור את מה שהם בחרו, תוך קבלת ליווי עד היצירה הסופית. וכפי שניתן לתאר, יש לא מעט דברים שניתן להחליט ליצור במסגרת הסדנה. כמו:

1. תכשיטים

2. חיות קטנות

3. סוכריות

4. כפיות דבש

5. קקטוסים

6. סביבונים

7. פרחים

8. צמחים

9. אי אילו פריטי משרד

10. זוגות פמוטים

11. אגרטל מיני

12. פמוט יחידני

13. שרשרת

14. ואולי גם, זה המקום להגיד: וכן הלאה.

למי סדנאות לצוותי עובדים שכאלה יכולות להתאים?

סדנאות לצוותי עובדים שכאלה, יכולות להחיל עד כ-20 אנשים. בכללי, הן מתאימות לגילאי 8 ומעלה, כך שכל עוד צוות העובדים בגיר – כנראה שיש לו מספיק וותק כרונולוגי בשנותיו על מנת לקבל אישור להשתתף בסדנה. יש לציין, שאין צורך להגיע עם ידע קודם בעיבוד ומלאכת הזכוכית לסדנה, שכן, ניתן להגיע בלעדיו ופשוט ליצור משהו תוך כדי ולצאת עם מזכרת.

יש לציין, כי הסטודיו עצמו, בו ניתן לערוך סדנאות לצוותי עובדים נמצא בצמוד למתחם התחנה, שבירושלים. על כן, מי שרוצה לעבות את יום הגיבוש, יכול לצאת לסיור בנוגע למבנה ולהיסטוריה, כמו גם לגבי האומנות שנעשתה במתחם ולראות את הנופים של חומות העיר העתיקה. עבור זה, ניתן ליצור קשר עם הגורמים המתאימים על מנת לארגן סיור שכזה.

מה הן חלק מהמטרות מאחורי הסדנה

על כן, בסטודיו של יעל ולך, ניתן לחוות סדנאות לצוותי עובדים בתחום ניפוח ועיצוב זכוכית. אין צורך בידע קודם ומספיק אהבה ליצירה, עניין באומנות ונכונות להכין וליצור משהו חדש. הסדנה תלווה את המשתתפים בשלבים ראשוניים, ובהם בחירת צבעים וחומרים, דרך למידה של שיטות רלוונטיות לחימום הזכוכיות ואפילו טכניקות מקצועיות עבור ניפוח ויצירה עד כדי עיצוב הפריט בהתאמה לחזון ודמיון היוצר.

המשתתפים, הם אלו אשר בוחרים מה הם רוצים ליצור. בין אם מדובר על חיה, תכשיט, כלי וכו'. המשתתפים יקבלו הדרכה אישית והסבר בעניין מלאכת החימום, הניפוח כמו גם העיצוב. כאשר, יש אפשרות שהם יצאו מן הסדנה עם פריטים שהם בעצמם הכינו ועיצבו – וכעת יכולים גם להביא למשרד (או למקומות אחרים בעולם).

אולי יעניין אותך