ימי גיבוש לעובדים בירושלים

הגיע שוב הזמן לארגן יום גיבוש לעובדים. האופציות הקבועות נחות על השולחן אבל תמיד מחפשים משהו חדש ושונה. כל שנה זה מאתגר מחדש לארגן יום כיף שיזרים אנרגיה במשרד ויספק חוויות שייחקקו בזיכרונם של העובדים. חשיבותו של יום גיבוש הוא ברור ומובן וכשהוא מוצלח הוא מספק חוויות משותפות, מחזק את הקשר בין העובדים וממלא אותם במוטיבציה מחודשת. מחפשים רעיונות עבור ימי גיבוש לעובדים בירושלים? יש לנו פתרון מעולה.

פעילות מגבשת וייחודית בירושלים

מדי שנה מגיע הרגע הזה בו חושבים, איזה יום כיף לארגן לעובדים? מחפשים משהו שעדיין לא נעשה, מקורי וחדשני, חווייתי ומרגש. רוצים להפתיע את העובדים, לתת להם לחוות משהו שהם עדיין לא חוו ולהשאיר להם טעם של עוד לצד תחושה שהשקיעו בהם.

יום כיף זו הזדמנות להביע את ההערכה לעובדים, ותוך כדי כך גם לעודד אותם להמשיך לצמוח וללמוד בחייהם המקצועיים והאישיים. השנה, אחד משיאי היום יהיה סדנת ניפוח זכוכית שתעניק לעובדים את ההזדמנות ללמוד מיומנויות חדשות ולחקור צדדים יצירתיים שלהם.

סדנת ניפוח זכוכית תשתלב נהדר במגוון הפעילויות של יום הכיף שמארגנים לעובדים. ימי גיבוש לעובדים בירושלים בשילוב סדנא ייחודית, הם ימי גיבוש בלתי נשכחים והסדנא תספק פעילות מהנה ומיוחדת ליום גיבוש שתשאיר את העובדים מוקסמים.

סדנא מיוחדת ליום גיבוש בירושלים

הסדנה נערכת בסטודיו הירושלמי של יעל וולך, אומנית זכוכית מנוסה ומוכשרת שהיא אחת משני אמני הזכוכית בארץ אשר מעבירים סדנאות וקורסים בניפוח זכוכית לקהל הרחב.

המשתתפים יוכלו להתנסות בניפוח זכוכית וליצור חפצי זכוכית ייחודיים ואישיים. מקישוטים עדינים ועד פסלים נועזים, יהיה להם את כל החופש היצירתי לעצב וליצור בכל דרך שירצו.

במהלך הסדנא, לומדים על ההיסטוריה והטכניקה של ניפוח זכוכית, כמו גם על המדע שמאחורי האמנות. מכירים את חומרי הגלם המשמשים ליצירת זכוכית ואת דרך העבודה עם הכלים השונים.

עבור רבים, תהיה זו הכרות ראשונית עם האומנות של ניפוח זכוכית. זו התנסות ראשונית והחוויה היא בלתי נשכחת. ברצף הפעילויות הכיפיות של יום הגיבוש, סדנת ניפוח זכוכית היא ריגוש מרענן וחוויה מיוחדת שמגבירה את הביטחון והיצירתיות.

וכפועל יוצא, הפעילות בסדנא מגבירה את החיבור בין העובדים ומחזקת את מערכות היחסים ביניהם. הם חווים חוויה משותפת שיוצרת זיכרונות משותפים.

סדנת ניפוח זכוכית יכולה להיות האירוע המרכזי ביום הכיף כי היא סוחפת ומרתקת וזה לא משהו שחווים כל יום. הסדנא זוכה להצלחה אדירה והעובדים יעזבו בתחושת השראה ואנרגיה מחודשות.

סדנת ניפוח זכוכי היא דרך ייחודית ובלתי נשכחת להעביר יום גיבוש בכיף, וכזו שתיזכר עוד שנים רבות. חברות המעוניינות לארגן ימי גיבוש לעובדים ירושלים ומבקשות ליצור מעורבות ומוטיבציה בקרב העובדים שלהם, סדנת ניפוח זכוכית היא דרך מעולה לכך.

אולי יעניין אותך