יום כיף לקבוצה בסדנה לעיצוב זכוכית

אתם מחפשים רעיון למתנה לא שגרתית עבור אדם יקר ואהוב? אולי אתם רוצים לקבל טעימה קטנה מפעילות שעוד לא יצא לכם לעשות? אוהבים את תחום הפיסול, אך כל מה שאתם מכירים לא מתאים לכם? רוצים לנסות ולהרגיש איך זה להתעסק עם זכוכית? הייתם מצפים ממקום עבודתכם שיארגנו יום כיף מגבש מרגש ובלתי נשכח? הגעתם למקום הנכון! יום כיף לקבוצה בסדנה לעיצוב זכוכית בליוויה של האומנית יעל ולך. הסתקרנתם? תמשיכו לקרוא כדי להבין קצת יותר.

מה מציע לכם יום כיף לקבוצה בסדנה לעיצוב זכוכית?

האומנית, יעל ולך, בעלת סטודיו מפואר לניפוח זכוכית, אשר מעניק לכם שלל אפשרויות של קורסים, סדנאות ואף יום כיף לקבוצה בסדנה לעיצוב זכוכית. אתם תוכלו להנות ולהתרגש במעשה ידיכם כמו בפעם הראשונה. הסטודיו מציע יום כיף עבור קבוצה שרוצים להתגבש כקבוצה וכל אחד עם עצמו. זה הזמן לגלות את החוזקות והכישורים של כל אחד ואחת מכם. הסדנה מתאימה לקבוצות של עד 20 אנשים. אין צורך בידע קודם כלל. הודות לכך, היא מתאימה לכל הגילאים החל מגיל 8 ומעלה, ולכל רמות המקצועיות. במהלך הסדנה תוכלו להתנסות בטכניקות מיוחדות אשר משתמשים בהן לייצור זכוכית חימום באמצעות מבערים מקצועיים. תוכלו ליצור במו ידיכם יצירות ואף לעצב אותן לפי רצונכם. פעילות מאוד חווייתית ומגבשת, למשפחות, קבוצות וחברים.

למה כדאי לערוך יום כיף לקבוצה בסדנה לעיצוב זכוכית?

יום גיבוש וכיף לחברים ולעבודה אפשר לעשות בכל מקום. מה מייחד את יום כיף לקבוצה בסדנה לעיצוב זכוכית? מה הוא ייתן לכם? וכן, ניפוח זכוכית זה נשמע כמו מקצוע עתיק יומין שאולי חלקכם שכחתם מעצם קיומו וחלקכם אולי אפילו לא מכיר אותו כלל. באמצעות יום הכיף הזה אפשר להרחיב אופקים ולהתנסות בפעילויות חדשות אשר יכולות להישאר ולהתפתח כתחביב נהדר. רובכם עמוסים מאוד במהלך שגרת חייכם. אם מדובר ביום כיף מהעבודה כדאי מאוד לנסות דברים חדשים אשר לא הייתם מנסים ביום יום. אם כבר פיניתם את הזמן זו הזדמנות פז להנות מתחום האומנות בזכוכית. נוסף לכל אלו, בסוף יום הכיף נשארת מזכרת שהכנתם במו ידיכם אשר תזכיר על חוויה קטנה עם זיכרון מיוחד ועצום.

למה כדאי להגיע ליום כיף לקבוצה בסדנה לעיצוב זכוכית?

יום כיף לקבוצה בסדנאות לניפוח זכוכית הוא קורס שכולל בתוכו את סודות ויסודות המקצוע של ניפוח הזכוכית. יום כיף זה הוא חוויה מהנה, מרגשת, מחברת ומיוחדת במינה. סדנה זו יכולה לבש אתכם מאוד ולהותיר חותם טוב אם הוזמנתם על ידי אדם אהוב, חברת חברים קרובים, גיבוש מהעבודה ועוד כל אלו יחברו אתכם לאנשים איתם אתם תעבדו ויקרבו בינכם. הסדנה מתבצעת בסטודיו של האומנית, יעל ולך, היא בעלת כישרון רב וידע מקיף ומעמיק בתחום, עם ניסיון של שנים רבות. במהלך הסדנה היא תלווה אתכם באופן אישי, תסביר לכם על הטכניקות איתן אתם תשתמשו בעיצוב הזכוכית, תעברו דוגמאות והסבר על תהליך ניפוח הזכוכית וכמובן הדרכה בטיחות, כדי להבטיח את ביטחונכם ושלמותכם במהלך הסדנה. לפרטים נוספים לצו כאן – סדנאות לניפוח זכוכית

אולי יעניין אותך