יום כיף בסדנא לניפוח זכוכית

יום הולדת לאדם קרוב ואהוב? יום של שבירת שגרה עם חברים מהעבודה? ציון של אירוע משמעותי? חגיגת סיום תואר/ שחרור מהצבא/ קבלת דיפלומה? הסטודיו לאמנות הזכוכית של יעל ולך בירושלים מזמין אתכם לפתוח את הראש, לחגוג את היום המיוחד שלכם בצורה קצת שונה מהרגיל- בסדנא בלתי שנכחת בת 2-3 שעות, בה תצרו מוצר זכוכית ייחודי יש מאין והכל תוך שימוש במכשור היעודי לרבות במבערים גדולים ביותר ומכשירי ניפוח ייחודיים לחוויה מיוחדת ובלתי נשכחת. במסגרת סדנת ניפוח הזכוכית בסטודיו של האמנית יעל ולך תקבלו הסבר מלא על תחום ניפוח הזכוכית והכלים הנדרשים לביצוע היצירה, תבחרו אלמנט אותו תרצו ליצור מזכוכית ותכינו אותו במו ידיכם והכל בלווי והדרכה מקצועית אשר ידריכו ויכוונו אתכם לאורך הסדנה כולה תוך מתן דגשי בטיחות חיוניים וסיוע בכל שאלה שתעלה תוך כדי העבודה. בסיום הסדנא יצא כל משתתף עם יצירה אותה הוא בעצמו בחר, עיצב, יצר והכין מבין שלל האלמנטים האפשריים ליצירה בזמן הסדנא (חיה מניאטורית, תכשיט זכוכית, פמוטים מרהיבים, כלים מעוצבים או כל מוצר אחר שיעלה על דעתכם) וכן עם חוויה אותה הוא לא ישכח לעולם.

חוויה מיוחדת בסדנא לניפוח זכוכית הסדנא לניפוח זכוכית בסטודיו של יעל ולך מתאימה לכל אחד ואחת, החל מגיל 8 ומעלה, אשר עולם האומנות והיצירה מעניין אותו והוא מעוניין לחוות חוויה בלתי רגילה של ביטוי עצמי, יצירה מלאה החל משלב בחירת האלמנט העיצובי, דרך בחירת הצבעים ועד לקבלת המוצר המוכן המוגמר. הסדנא תעשה בקבוצות קטנות של עד 20 משתתפים סך הכל, כך שכל אחד ממשתתפי הסדנא יזכה להנות מליווי מלא של הצוות המקצועי בכל שלבי העבודה השונים. הסטודיו הייחודי של יעל ולך ממוקם בבית אות המוצר אשר נמצא סמוך למתחם התחנה הירושלמי המלא במסעדות וגלריות מעניינות כך שתוכלו להשלים את החוויה ולבקר באיזור המרשים הזה כחלק מיום הכיף.

נגיעה בעולם מרתק של ניפוח זכוכית

הסדנא לניפוח זכוכית הינה טעימה קטנה מעולם שלם של אמנות ויצירה בתחום הזכוכית, עולם אותו ניתן ללמוד לעומק בקורס מורחב אשר מועבר בסטודיו במסגרתו נילמד תחום ניפוח הזכוכית לעומק ומתאפשרת יצירה של שלל אלמנטים מורכבים העשויים מזכוכית. במסגרת הסדנא יקבלו המשתתפים הסבר על אופן ביצוע עבודת החימום, הניפוח והעיצוב, יתנסה כל משתתף בעבודה אישית ויצור לעצמו את המוצר המועדף עליו. אז נכון, בעת בחירת יום כיף סטנדרטי תמיד נחמד לאכל במעדה טובה, ללכת לסרט בקולנוע או להופעה טובה, אבל חגיגת יום כיף בסטודיו לניפוח זכוכית תוציא מכם משהו אחר, תאפשר לכם להשתחרר, להתחבר לצד האומנתי, להנות מזמן שמוקדש כולו ליצירה אישית ולהנות מחוויה אותה לעולם לא תשכחו, וודאי אם תבחרו לעבור אותה בחברת אדם קרוב ואהוב.

אולי יעניין אותך