חוגי העשרה בירושלים

אתם נמצאים בחופשה או ביקור חלומי בעיר הקודש, ירושלים? ביקרתם בכל מקומות התיירות ואתם מחפשים לעשות משהו עם העשרה? משהו שיגרום לכם להסתכל על עצמכם בצורה שונה? פעילות מגבשת ונעימה שיהיה כיף להיזכר בה מאוחר יותר? ישנה פעילות מהממת ומיוחדת במינה שאורכה היא כשעתיים שלוש והיא מתעסקת ביצירה וביטוי עצמי. מחפשים חוגי העשרה בירושלים? נפרט על כך בהמשך, המשיכו לקרוא.

למי כדאי לעבור חוגי העשרה בירושלים בניפוח זכוכית?

הגעתם לחופשה קצרה בירושלים? או שאתם עשיתם גיחה לביקור קצר בעיר? מעבר לכל המקומות התיירותיים והמוכרים ביותר שיש בירושלים, העיר ירושלים, שופעת בפעילויות שונות ומגוונות שניתן לעשות אותן במהלך שהותכם בירושלים. אם אתם מחפשים חוגי העשרה בירושלים, יש לנו את הפעילות המדהימה של ניפוח זכוכית בסטודיו של האומנית המופלאה, יעל ולך. למי מתאימה הפעילות?

• כל מי שמחפש זמן איכות עם חברו, בין זוגו או משפחתו.

• זוגות.

• משפחות – מתאים גם לילדים, כמובן מעל לגיל 8 ובליווי מבוגר.

• חברים – בתור בילוי שיעצים את הקשר החברותי שלכם ויעניק לכם זמן איכות יחדיו.

• גיבוש עם עמיתים לעבודה.

• תיירים מחו”ל שרוצים להתנסות בחוויה שונה וייחודית.

למה כדאי לעבור סדנא של ניפוח זכוכית במסגרת חוגי העשרה בירושלים?

היום יש יותר מידי גירויים בכל מקום. אינפלציית הגירויים מקשה עליכם מאוד להתרכז ולהתמקד בעשיית דבר אחד כמו שצריך. קל מאוד להסיח את הדעת ולהיסחף למחשבות על דבר מה אחר אותו לא עושים כעת. אבל מתי בפעם האחרונה השקעתם בעבורכם בעשייה או למידה של חוגי העשרה בירושלים? זה דבר שיכול מאוד לעזור לכם בהרחבת אופקים ושיפור יכולת הריכוז ולהתחבר ל”אני” שלכם. סדנת ניפוח זכוכית יכולה מאוד לתרום לכם בכל אלו, בכך שהיא סדנה מרתקת שבה תכירו את שיטות העבודה השונות שקיימות לעבודה עם זכוכית. תכירו את הטכניקות השונות שקיימות, איך ניתן לעצב את הזכוכית שבה מתעסקים. כמו כן, תלמדו כיצד לשמור על בטיחות תוך כדי העבודה. הסדנה מעניקה זמן איכות עם עצמכם, הכרת הגבולות העצמיים, הכרת המקומות שנעים לכם לשהות בהם ואת אלו שפחות נעימים לכם.

חוגי העשרה בירושלים – מה סדנא של ניפוח זכוכית תיתן לכם?

העולם שלנו כיום רץ מהר קדימה ואין אפשרות לעצור אותו. הדבר הוביל לכך שישנם הרבה חוגי העשרה בירושלים אשר כל אחד עוסק בנושא אחר. אז למה לבחור דווקא בסדנת ניפוח זכוכית? מאוד פשוט, כי הסדנה הזו תתרום לכם הרבה לפיתוח האישי שלכם. במילים אחרות, סדנת ניפוח זכוכית של האומנית יעל ולך, היא הסדנה בין היחידות שמועברות על ידי האומנית עצמה, כשהיא נותנת דגשים לעבודה נכונה וחושפת לא מעט על עבודתה וקסמיה. הסדנה מועברת הקצב המותאם לכם אישית ולקבוצה בה אתם נמצאים, היא מועברת בצורה שלווה, נעימה ורגועה.

אולי יעניין אותך